Wizyta w pasiece

Chętnie odwiedzimy Cię w Twojej pasiece, wykonamy przeglądy kliniczne, pobierzemy próbki i doradzimy jak leczyć i zachowywać zasady higieny. Aby umówić się na wizytę zadzwoń, a ustalimy termin naszego przyjazdu oraz wszystkie niezbędne szczegóły.

Badania labolatoryjne

Możesz skorzystać z naszych usług wysyłając nam próbki pocztą (Pakowanie próbek - jak zrobić to prawidłowo? ). Zbadamy je w naszym gabinecie i co ważne, każde badanie kończy się konsultacją lekarsko-weterynaryjną. Wyniki wraz z zaleceniami wysyłamy mailem i w razie potrzeby wyjaśniamy również telefonicznie. Pszczelarz dostaje konkretne narzędzia do walki z chorobami i informacje pozwalające na poprawę praktyki produkcyjnej.

Dojedziemy wszędzie!

Możesz na nas liczyć nawet jeśli Twoja pasieka nie znajduje się w pobliżu Warszawy! Postaramy się dojechać w każde miejsce w Polsce. Możesz nam to ułatwić i skorzystać z naszych usług wraz ze znajomymi pszczelarzami, aby przyspieszyć nasz przyjazd i zminimalizować koszty paliwa. Niezależnie od tego, co najmniej raz w miesiącu, wybieramy się w dalszą trasę i wtedy dojedziemy w najdalszy zakątek naszego kraju.